Linnamaasturid

BMW avalikustab peagi seni suurima ja luksuslikuma X7 linnamaasturi

BMW avaldas hiljuti tulevasest X7 linnamaasturist tiiserpildi, milles on näha uue mudeli esiosa. Täiesti uus mudel avalikustatakse esmakordselt Los Angelese autonäitusel novembris.

Tootmisversioon peaks sarnanema möödunud aastal esitletud X7 iPerformance kontseptautole, kuigi hübriidversiooni algselt siiski tulemas ei ole. Autocari andmeil on müügile tulles saadaval xDrive40i, xDrive50i ja xDrive30d variandid ning hübriidajamiga versioon võib hiljem lisanduda.

X7 kontseptauto

X7 hakkab BMW linnamaasturite mudelivalikus istuma praeguse 7. seeria kõrval ning on seega tootja seni suurim linnamaastur. Mõõdud peaksid jääma kontseptautole suhteliselt sarnaseks: pikkus 5020mm, laius 2020mm, kõrgus 1800mm ning teljevahe 3010mm. Sarnaselt teistele suurematele luksusmaasturitele leiab ka X7-st kolm rida istmeid.

Hiljuti avaldatud pilt tulevasest X7 maasturist. Foto: BMW.

Tegelikult ongi X7 mõeldud peamiselt USA ja Hiina turgudele, kuigi teadaolevalt jõuab sõiduk näiteks Suurbritannias müügile juba 2019. aasta veebruaris. Hinnaklassist rääkides võib arvesse võtta 7. seeria tasemel tehnoloogiat ja luksust ning sealt ise edasi mõelda, sõnas BMW esindaja ajakirjanikele.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.