Linnamaasturid

Brabus 700 4×4 Ruudus: sest ka raskel maastikul tahaks väga kiiresti sõita

Rubriiki toetab

Suurim valik 4x4 autosid
5 marki, 16 mudelit
Tutvu valikuga

Hullud Brabuse tuuningumajast on ehitanud auto, mida paljud tahaks enda jõulukuuse alt leida, aga vaid kümme õnnelikku saavad. Täpselt nii mitu ühikut tehakse G-klassi põhjale ehitatud mudelit Brabus 700 4×4 Squared.

Sarnast ülikõrgele tõstetud versiooni tootis Mercedes ka ise ning nimeks oli G 500 4×4². See selgitab Brabuse nägemuse nime, aga neile omaselt keerati vint üle.

700 hobujõudu, 5 sekundit 0-100 km/h ja tippkiirus üle 200 km/h. Samas on maksimaalne põhja kõrgus maast ligi 60 sentimeetrit, kõikide rataste vedrustus võimaldab nende kõrgust salongist eraldi sättida ning põhi on üleni kaitsva kattega kaetud – seega maastikuvõimekus samavõrra suur kui kiiretee omadused.

Maastur baseerub eelmise põlvkonna G-klassil, mitte uuel, aga Brabus on kõvasti tööd teinud nii välimuse kui sisuga. Kui kedagi huvitab, siis kütusekulu on 23,5 liitrit sajale ja hind ligi 210 000 eurot.

Aga ilmselt ei huvita, sest esiteks toodetakse neid ainult 10 autot ja teiseks Brabuse G-klassi ostjat põhimõtteliselt ei saa sellised pisiasjad huvitada.

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses