Linnamaasturid

CityBee valikusse tulevad automaatkäigukastiga linnamaasturid ja universaalid

Citybee sõiduautod.Foto: Geenius.

Sõidukijagamise ettevõte CityBee toob sel nädalal tänavatele veel sõidukeid, mille hulgas on ka esimesed linnamaasturid Nissan Qashqai ja universaalkerega sõiduautod Toyota Auris ning Peugeot 308. Suureneb ka Mini Cooperite valik.

„Eestisse jõudvate sõiduautode margid ja mudelid sõltuvad suuresti meie klientide eelistustest. Seega on meile äärmiselt oluline, et sõidukivalik vastaks tarbijate ootustele, mistõttu anname endast parima, et lisada valikusse just need sõidukid, mida meilt kõige rohkem küsitakse,“ lausus CityBee Eesti juht Britta-Liisa Ait.

Ta rõhutas, et viimase küsitluse järgi tuntakse üha suuremat huvi automaatkäigukastiga universaalkerega sõidukite ja linnamaasturite vastu, kuid samas ka elektriautode vastu.

„Kui esialgu alustasime turul väiksemate igapäevasteks lühisõitudeks sobivate Fiat 500-dega, siis üsna kiirelt tekkis nõudlus ka suuremate sõidukite vastu, kuhu mahub mugavalt ära näiteks neljaliikmeline perekond ning pagasiruumi kõik vajalikud asjad kasvõi maal pika nädalavahetuse veetmiseks,“ selgitas Ait.

Näiteks juba sel nädalal jõuavad Eestisse esimesed CityBee linnamaasturid Nissan Qashqai ning universaalkerega sõidukid Toyota Auris ja Peugeot 308.

„Samuti toome juurde Mini Coopereid, mille esimesed mudelid jõudsid Tallinna veebruari alguses ning mis on hetkel klientide poolt ühed armastatuimad automaatkäigukastiga sõidukid. Meie tarbijatele meeldivad stiilsed, eristuvad ja julged autod,“ lausus CityBee Eesti juht.

Ta lisas, et kõik lisanduvad sõiduautod on automaatkäigukastiga uued sõidukid, mis on maksimaalselt üks aasta kasutuses olnud, et tagada maksimaalne sõidumugavus ning kasutajakogemus. Uued sõiduautod jõuavad CityBee mobiilirakendusse juba sel nädalavahetusel.

Autode puhtus on viiruse tõttu suurema tähelepanu all

CityBee Eesti juht rõhutas, et kõiki CityBee sõidukeid puhastatakse regulaarselt ning seoses koroonaviiruse võimaliku leviala laienemisega on muudetud puhastustsükleid tihemaks.

„Võttes arvesse valitsuse kehtestatud eriolukorda, Terviseameti soovitusi ning muret Eesti elanikkonna tervise pärast oleme muutnud autosalongide märgpuhastuse graafikuid sagedasemaks, et minimeerida võimalikku viiruse levikut. Meile on ääretult oluline, et kõik CityBee kliendid tunneksid end sõidukites turvaliselt,“ selgitas Ait, lisades, et ka kõikidelt klientidelt oodatakse vastutustundlikku käitumist antud olukorras.

Hetkel on Tallinna ja lähiümbruse valdade tänavatel kokku 251 CityBee sõidukit, millest 216 on sõiduautod ja 35 kaubikud. Esimese nelja kuu jooksul tehti sõiduautodega kokku üle 80 000 sõidu, ühe autoga keskmiselt 4 sõitu päevas.

Ait lausus, et kuna sõiduautode ja kaubikute kasutajate arv suureneb pidevalt, siis tuuakse sõidukeid lähiajal veelgi juurde tagamaks vabade sõidukite kättesaadavuse kõikidele huvilistele.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.