Linnamaasturid

Eestisse saabus paariks päevaks uus Range Rover Evoque ning öeldi välja ka hind

Foto: Erlend Štaub

Teise põlvkonna Evoque, mis ametlikult jõuab Eestisse aprillis, on mõneks päevaks Tallinna müügiesindust külastamas ja on siin kuni 16. veebruarini.

Uus Evoque on säilitanud oma äratuntava välimuse, kuigi on parendatud uute tehnoloogiliste ning insenerilahendustega, mis muudavad kompaktse linnamaasturi veelgi universaalsemaks.

Uus platvorm, uued tehnoloogiad

Autole loodi täiesti uus platvorm, mis suurendas sõiduki kere suurust ja tagas siseruumi palju efektiivsema kasutuse. Samuti jagab Evoque mõningaid omadusi teiste selle sõidukite perekonna mudelitega.

Mitmeid tehnoloogilisi lahendusi ei ole ettevõtte sõidukites varem kasutatud. Nende hulka kuuluvad ClearSight süsteemiga tahavaatepeegel, mis kasutab pärale monteeritud kaameraid, et luua lainurk vaadet ja ClearSight Ground View, mis pakub vaadet mootori alla ja sõiduki esiosast madalamale

Foto: Erlend Štaub

Uued on ka esi- ja tagaleedid, suured 21“ veljed, voolujoonelised uksekäepidemed ja dünaamilised küljeliistud, mis rõhutavad selle sportlikku iseloomu ja võimsust.

Mootorivalik on suur

Maastikusutlikkuse eest hoolitseb AWD Terrain Response 2 süsteem. Autol on kuus erinevat mootorivõimalust – 200, 250 või 300 hj bensiinimootorid ja 150,180 või 240 hj diiselmootorid.

Evoque interjööris on kasutatud suurt hulka materjale, mis loovad luksusliku tunde ja tänu uuele mudeli arhitektuurile pakub see palju avaramat siseruumi.

Foto: Erlend Štaub

Uus Evoque on esimene Land Roveri mudel, mis saab kiidelda kerghübriid tehnoloogiaga (MHEV), mis tagab väiksemad CO2 emissioonid isegi linnas sõites.

Nagu ka esimese põlvkonna Evoque, on uus linnamaastur saadaval nii esirattaveoga, kui ka nelikveoga.

Uue Range Rover Evoque hind Eestis algab 41 900 eurost. Esimesed Evoque mudelid jõuavad Eesti esindusse ootuste kohaselt aprillis.

Märksõnad: , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.