Linnamaasturid

Hola-hola! Tallinnas esitleti uuenenud Seat Atecat, lisandus Xperience versioon

Pealkirjas toodud hüüe pole lihtsalt püüd kõlada hispaanlaslikult, vaid tegemist on Ateca häältuvastustehnoloogiaga, mille abil saab suhelda uue 9,2-tollise info- ja meelelahutussüsteemiga ning aktiveerub see öeldes: “Hola-hola!”

Seati mudelivalikus väiksema Arona ja suurema Tarraco vahel asuv Ateca sai ka muid uuendusi ning uue varustustaseme. Näiteks on nüüd peale tagatulede ka esimesed laternad täis-LED-lahendusega.

Atecal on tänu SEAT CONNECTile olemas püsiühendus ja veebipõhised funktsioonid ning teenused, Full Link-tehnoloogia koos juhtmevaba ligipääsuga nii Android Auto kui ka CarPlay platvormile.

Juhiabid on samuti uued

Saadaval on ettenägelik isekohanduv kiirushoidik, sõitjaid kaitsev avariiks valmistumise süsteem, automaatse pidurdusfunktsiooniga hädaabisüsteem, reisiabisüsteem, pimenurga jälgimissüsteem ja ka parkimiskohalt väljumise abisüsteem.

Mugavusvarustusest tuuakse välja soojendusega rooli ja nähtamatut Climacoat-katet esiklaasil, mis tagab suurepärase nähtavuse iga ilmaga, ning järelhaagisega parkimise abisüsteemi.

Uus Ateca suurendab valikuvõimalusi, lisades seniste varustustasemete Reference, Style ja FR kõrvale neljanda — XPERIENCE-varustustaseme. See muudab auto veelgi vastupidavamaks ja oma iseloomult rohkem ehtsa maasturi sarnaseks.

Uuendatud SEAT Ateca jõuallikate valikusse kuulub terve rida uusi optimeeritud bensiini- (TSI) ja diiselmootoreid (TDI), mille keskkonnamõju on tänu vähendatud heitmekogustele eelkäijatest märksa väiksem.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.