Linnamaasturid

Jaguari järgmine hübriidmaastur J-Pace jõuab müügile 2021. aastal

Jaguar I-Pace, E-Pace ja F-Pace.Foto: Jaguar.

Rubriiki toetab

Suurim valik 4x4 autosid
5 marki, 16 mudelit
Tutvu valikuga

Jaguari tulevast J-Pace linnamaasturit on oodata millalgi 2021. aastal ning tõenäoliselt tuleb see ka elektrilisena, vahendab Autocar.

Nii J-Pace kui ka viienda põlvkonna Range Rover ehitatakse juba uuele alumiiniumist MLA platvormile, mida peaksid aastaks 2025. jagama kõik tootja sõidukid. J-Pace on üks kolmest tulevasest Jaguari elektrilisest “keskmise kõrgusega” mudelist, milles kasutatakse elektrilist jõuajamit.

Uuel Jaguari linnamaasturite lipulaeval on elektrimootor tagatelje juures, kuna jõuülekandeallikalt tagaratasteni mehaanilise ühenduse kaotamine võimaldab rohkem ruumi aku ja salongi jaoks.

Standardina hakatakse J-Pace’i müüma pistikhübriidina. Täiesti elektrilisest J-Pace’ist hetkel ametlik info puudub, kuid hübriidilt on oodata vähemalt 80 kilomeetrit puhtalt elektrilist sõiduulatust.

Kuigi Jaguar ei esitle üldiselt uute sõidukite välimust ideeautode näol, on oodata praegusele I-Pace’ile sarnast disaini. Sarnaselt uuele XE mudelile tulevad ka J-Pace’i salongi OLED ekraanid, mis peaksid sõiduki interööri konkureerivate Saksa linnamaasturite seast esile tõstma.

Lisaks J-Pace’ile on JLR-i keskmise kõrgusega mudelite valikusse oodata veel ühte Jaguarit ning ühte Range Roverit.

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.