Linnamaasturid

Juba jälle uus Honda HR-V? Aga just tuli ju uus mudel

Kuna Ameerikas kannab HR-V nime hoopis selline auto, siis ei ole välistatud, et ZR-V võib tulla selle auto baasil.

Honda, nagu ka paljutel teistel Jaapani autotootjatel, on valik mudeleid, mida müüakse Ameerika Ühendriikide turul, kuid ei jõua Euroopasse. Hiljuti avaldatud uus Ameerika jaoks mõeldud HR-V linnamaastur võib aga jõuda ka meie mandrile, kuid siis juba teise nimega, vahendab Autocar.

Tänavu jõudis meil müüki uus Honda HR-V, mis on populaarse CR-V linnamaasturi väiksem vend ning saadaval vaid hübriidina. USA turule saabunud uus HR-V on aga sootuks teistsugune auto.

Selgelt palju suurem ja teistsuguse (kuigi kahtlaselt Ford Kugat meenutava) disainiga HR-V võib aga Euroopasse jõuda täiesti teistsuguse nime all. Kuna veel saabuv Honda CR-V uus põlvkond peaks suuruselt kasvama, on USA turu HR-V sarnase suurusega, mis praegune CR-V.

Autocari sõnul võib oodata uue HR-V ja saabuva CR-V mudelite kõrvale ka kolmandat linnamaasturit. Mis nimega ja kuidas Honda mudeli täpselt oma valikusse ära mahutab, pole veel selge. Vihjeks võib olla fakt, et USA turul on HR-V suunitlus nooremate klientide suunas, rõhudes ka natuke sportlikkumale sõiduelamusele.

Märksõnad: , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.