Linnamaasturid

Kanye West jagas Chicagos Vene maastikusõidukitest tasuta ketse

Rubriiki toetab

Suurim valik 4x4 autosid
5 marki, 16 mudelit
Tutvu valikuga

Kui kuskil jagatakse auhindu kõige imelikuma pealkirja eest, siis me lisaksime selle nominentide hulka.

On autoinimesed, on näiteks kellainimesed ja on olemas ka ketsiinimesed. Nemad ilmselt oskavad hinnata, kas Kanye Westi uued YEEZY Quantum (või ka QNTM) ketsid on midagi, mille pärast endast välja minna või ei.

Meid huvitavad transpordivahendid, millega see aktsioon teoks sai. Venelaste hullumeelselt geniaalne Sherp ATV on saanud ootamatult populaarseks ning Ameerikas on neil lausa edasimüüja tekkinud ning nendest räägitakse päris palju.

See sõiduk ei ole võimas ega kiire. 44 hobujõudu ja 40 km/h ei kõla nagu numbrid, mida umbes 100 000 eurot maksva sõiduki puhul kuulda tahaks. Aga 58 cm põhjakõrgust ja 6 km/h kiirus vee peal liikudes (jah, see asi ujub)? Või võimalus ühendada külge kuuerattaline (ja need rattad veavad) multifunktsionaalne platvorm, mis teeb sõiduki 10-rattaliseks postapokalüptiliseks liikuriks?

Ühesõnaga, Sherp on maastikusõiduk täiesti teiselt skaalalt kui ükskõik milline Hummer, G-klass või Jeep Wrangler. Ja just selliste sõidukitega Kanye Westi meeskond Chicagos liikles ja ketse jagas. Vaadake videost, kui kummaline vaatepilt see olla võis.

Märksõnad: , ,

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses