Linnamaasturid

Kas Alfa Romeo Stelvio linnamaasturist tuleb GTA versioon?

Alfa Romeo Giulia GTAm

Rubriiki toetab

Autocar vestles Alfa Romeo tooteturunduse juhi Fabio Migliavaccaga ning küsis muidugi küsimuse, mis on vaevamas paljusid. Kas rajule Giulia GTA ja GTAm versioonile järgneb sama operatsioon ka Stelvio Quadrifoglio mudelile?

Migliavacca tunnistas, et selleteemaline koosolek tõepoolest toimus, aga otsustati seda mitte teha nign GTA legendaarne märk jätta ikka ainult sõiduautode jaoks.

Poleks mingit probleemi teha ka Stelviot kergemaks, aidata edasi mootorit ning kasutada muid lahendusi, mis Giulia GTA puhul tehti, aga auto ideed see edasi ei annaks – pakkuda palju rohkem elamusi ja kiirust ringrajal ja tõelistel kiirustel. Peamine takistust on, et ei ole võimalik Stelvio raskuskeset oluliselt madalamale tuua, kuna tegu on ikkagi maasturiga.

Migliavacca ütles ka, et Giulia GTA vastuvõtt on olnud väga hea ja huvilisi on palju. Traagiline olukord Põhja-Itaalias, kus asub ka Alfa Romeo tehas, on toonud palju toetavaid emotsioone, sest inimesed tahavad halvas olukorras ka midagi head leida ning itaallastele toeks olla.

Loe Giulia GTA ja GTAm versioonide kohta SIIT.

Märksõnad: , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.