Linnamaasturid

Kas Lego komplekt võis lekitada uue Defenderi välimuse?

Fotod: Lego.

Autotootjad hoiavad tihti uute mudelite välimust kiivalt salajas, et sõidukit avalikustudes see nii meediale kui ka avalikkusele juba tuttav ei oleks.

Näiteks ei tea me praegu täpselt, milline hakkab välja nägema 2020. aasta Land Rover Defender, kuna sõidukit on jäädvustatud vaid kamuflaažiga. On aga võimalik, et uue Defenderi välimus on “lekitatud” Lego poolt. Lego Technic 42110 komplektil paistab olevat kujutatud just eelnimetatud mudelit, täpsemalt lühema teljevahega kaheukselist versiooni.

LED-tuled, vints ja oliiviroheline värv sobivad Defenderile suurepäraselt. 2573-osaline Lego komplekt peaks müügile jõudma tänavu oktoobris ning on mõeldud täiskasvanutele ja suurematele lastele (11+). Karbilt on näha ka sõiduki pagasiruumi uksel asetsevat varuratast.

Karbil oleva info kohaselt on Lego-mudelil töötav roolimehhanism, neljakäiguline käigukast, kolm diferentsiaali ja iseseisev vedrustus. Autoevolution kirjutab, et uue Defenderi tootmisversioon saab siiski teistsuguse käigukasti: ZF 8HP, mida kasutatakse Discovery ja Range Rover mudelites.

Jääb näha, kas ka tegelik Defender Lego-mudeli välimusele vastab, kuid iseenesest poleks selles midagi halba.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil Autotundi teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan saadet Kuulan Autotundi

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.