Linnamaasturid

Kõige maitsetumate linnamaasturite duell: Mansory “iluravi” Urusele ja Cullinanile

Kui tänapäeval leidub juba ohtralt linnamaastureid, mis jagavad inimeste arvamusi mitmes eri suunas, on üks alati kindel: mõned tuuningfirmad suudavad alati asju veel maitsetumaks ajada.

Üks nendest tuuningfirmadest on näiteks Mansory. Ettevõtte, mis valdavalt on tuntud tõeliselt kallite autode jaoks kerelisandite valmistamisega nagu Ferrari, McLaren, Bentley ja ka Lamborghini. Uusimad pakkumised tulevad ülikallite linnamaasturite segmendist ja seekord on ette võetud Lamborghini Urus ja Rolls-Royce Cullinan.

Lamborghini Urus on muudetud Mansory Venatus nimeliseks linnamaasturiks. Väga agressiivne bodykit, suur tagatiib ja väga-väga sinine interjöör teevad kindlaks, et see auto kedagi ükskõikseks ei jätaks.

Peale välimuse on Mansory natuke mudinud ka mootorit ning nüüd toodab kapoti all olev V8 mootor 800 hj, kiirendab sajani vaid 3,3 sekundiga ning saavutab tippkiiruseks 320 km/h.

Raske on kuskilt alustada selle auto kirjeldamist, kuid kindel on see, et ei leia ühtegi nurka, kus see auto ei karjuks “vaadake mind!”. Seda veel eriti interjööri osas.

Mansory teiseks uueks tooteks on Rolls-Royce Cullinani baasil ehitatud Coastline. Kuigi õnneks pole tegemist nii üüratult agresiivse välimusega nagu seda oli Venatus, on siiski tegemist üsna isikupärase disainiga.

Coastline’i trumpkaardiks on kindlasti selle interjöör. Väga-väga türkiissinine interjöör. Juba pilte vaadates jääb mulje, et oleks vaja päikeseprille, kui seda liialt pikalt passima peaks.

Kirss tordil on esiotsas paikneva Spirit of Ecstasy Rolls Royce’i kuju, mis on samuti türkiissinine. Samas toonis peenikest triipu näeb ka mööda auto külge kulgemas. Ja muidugi saab ka sobivalt erksa sinise tooniga turvahälli oma pere kõige pisematele soetada.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.