Linnamaasturid

Lamborghini LM002 6×6 muudab kõik konkurendid linnamaasturiteks

Fotod: Abimelec Design Facebooki leht

Polegi ammu ühtegi kuuerattaliste uudist teinud, sest tase läks juba nii kõrgeks, et lihtsalt ühe rattapaari lisamisest enam väga ei piisa.

Kuniks Abimelec Design näitas seda, kõikide seda tüüpi autode raskekaallast, Lamborghini LM002 6×6. Esiteks auto, millel sõiduk põhineb on ise juba 1980ndate ikooniline Rambo-Lambo. V12 mootoriga monstrum, mis oli aastakümneid (luks)maasturite kultuurist ees.

Abimeleci Lamborghini on ilmselgelt mania grandiosa käes vaevlevatele rikkuritele, kes tahavad välja paista ja seda sõna otseses mõttes, sest sõiduki kastis troonivad kaks luksulikku tooli. Samas, sobiks ka näiteks paavstile.

Otstarbeid võib sellel olla veelgi. Üks muidugi see, et kõik sind näeksid. Abimelec ise kasutab häshtägi #safari, mis iseenesest kõlab samuti loogiliselt. Sealt edasi saab vildaka moraalse kompassiga rikkur haarata ka jahipüssi ja vaadata, millele pihta saab.

Jättes võimaliku omaniku ja kasutusotstarbe kõrvale, tahaksime siiski disainifirmat kiita. Heas mõttes hullust ja loomingulisust on maailma vaja, et tasakaalustada päriselt hulle.

Sellel autol on vaid üks väga suur viga – kahjuks on see hetkel vaid arvutirenderdus. Samas, nüüd kui see loom on puurist välja päästetud, ilmub mõni rahapakiga šeik, kes lihtsalt peab selle oma kogusse saama.

Üleskutse

Aita meil Autotundi teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan saadet Kuulan Autotundi

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.