Linnamaasturid

Land Rover Discovery maasturist tehti äge kaubik ja see on kallim kui tavamudel

Rubriiki toetab

Suurim valik 4x4 autosid
5 marki, 16 mudelit
Tutvu valikuga

Land Rover on muutnud oma Discovery maasturi omapäraseks kaheistmeliseks kaubikulaadseks sõidukiks. Uus Discovery variant on mõeldud tarbesõidukiks, mis suudaks taluda ka karmimaid maastikuid.

Tänu teise ja kolmanda istmerea kaotamisele on Discovery pagasiruum 1635 mm pikk, 939 mm kõrge ja 1411 mm lai. Kokku on pagasiruumi mahutavus 1856 liitrit, mis on eraldatud esiistmetest metallist seina ja võrega.

Tagaklaasid on standardvarustuses eriti tumedaks toonitud, kuid muidugi võib neid ka täielikult kleebistega katta, kuna reisijate jaoks neid ei kasutata.

Õigele maasturile kohaselt pakub ka Discovery maasturkaubik nelikvedu ja Land Roveri Terrain Response tehnoloogiat, tagamaks parimat pidamist kõikides maastiku- ja ilmastikuoludes.

Jõuallikatest on saadaval vaid diislid: 2-liitrine ja 3-liitrine, mis toodavad vastavalt 240 ja 257 hobujõudu.

Salongi osa, kus istuvad juht ja kaasreisija, on identne tavalise Discovery mudeliga. Olemas on nii puutetundliku ekraaniga meediakeskus kui ka tüüpilised juhiabisüsteemid, nagu näiteks automaatne pidurdamine ja reahoidmissüsteem.

Ametliku nimega Land Rover Discovery Commercial jõuab müügile tuleva aasta teises kvartalis.

Hind on, hoolimata sellest, et väga palju elemente visatakse välja, tavalisest Discoveryst rohkem kui 3000 eurot kallim. Põhjenduseks tuuakse, et autode muutmine kaubikuks on niivõrd suur lisatöö.

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses