Linnamaasturid

Lotuse maasturi esimesed joonised lekkisid internetti

Rubriiki toetab

Suurim valik 4x4 autosid
5 marki, 16 mudelit
Tutvu valikuga

Autocar vahendas esimesi pilte briti sportauto võimalikust linnamaasturist. Pildid avaldati algselt Hiina autoportaali PCAuto kaudu, teatavasti on samas riigis ka Lotuse uus omanik Geely.

Kirjutasime Lotuse potentsiaalsest linnamaasturist juba tänavu oktoobris. Piltide järgi tundub Lotuse maastur pigem madal ja sportlik, mida oli ka arvata. Kuigi uue omaniku all hoiab automark kogu sportautode tootmise kodukandis, Norfolkis, vihjas tegevjuht Jean-Marc Gales, et teistsuguste mudelite valmistamine nagu linnamaastur võib liikuda Hiinasse.

Kuigi esiots meenutab natukene praeguseid Lotuse mudeleid nagu Exige ja Elise, siis Autogeeniuse toimetusele meenutavad joonised kõige rohkem aga Jaguar I-Pace esiosa ja Ferrari FF tagaosaga maasturit. Muidugi on need ainult esialgsed joonised, millest maasturi lõplik ilme võib palju erineda.

Maasturi fookus on väidetavalt sama nagu kogu autotootja mudelivalikul – sõiduelamus ja head auto käsitlemisomadused. Nagu tegevjuht Gales mainis ka meie varasemas loos, on maasturi eesmärk tõsta Lotuse müüginumbreid, mis hetkel on umbes 1 500 autot aastas. Tõenäoliselt näeb tulevane mudel ilmavalgust alles 2021. aastal.

Märksõnad: ,

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses