Mansory ehitas 900-hobujõulise ja kahe uksega G-klassi luksusmaasturi

Fotod: Mansory

Rubriiki toetab

Tänavu jaanuaris näitasime, milline nägi välja tuuningufirma Mansory poolt ümberehitatud Lambogrhini Uruse supermaasturi 2-ukseline versioon. Järgmine ja veel jaburam samm on teha sarnane asi ka kuulsa Mercedes-Benz G-klassi maasturi AMG mudeliga.

Mansory kutsub maasturit Gronos Coupé Evo C-ks ja nagu ettevõtte varasema toodangu põhjal eeldada võiks, on see kõike muud kui tagasihodlik.

Silmatorkav maastur on alustanud eluteed juba vägagi edeva Mercedes-AMG G63-na. Neljaukselisena, et oleks selge. Edasi on lisatud vägagi julge kerepakett ja tuunitud 4,4-liitrine kahe turboga V-8.

Gronos Coupé Evo C muudatused on veel suuremad: kadunud on tagumised uksed, mille asemel on pisut pikemad esiuksed ja sellele lisaks avanevad need veel “tagurpidi” n-ö suitsiiduste moodi.

Esimene näidisauto on kaetud värviga “Fludium paint chrome atmosphere”, mis muudab tooni vastavalt vaatamisnurgale. Välimusele panevad punkti Mansory 24-tollised veljed.

Interjöör on viimistletud valge ja beežika nahaga ning seda ilmestavad süsinikplastist kuldse tooniga detailid. Tagumisi istmeid on vaid kaks, et tekitada luksuslikum olek koos suure tagumise keskkonsooliga.

Jõuallika poolest on masin identne “tavalise” kõige pöörasema Mansory G-klassi tuuninguga, mis tähendab, et V-8-l on võimsust 900 hj ja pöördemoment küünib 1200 Nm-ni, maastur kiirendab “sajani” kõigest 3,3 sekundiga.

Mansory Gronos Coupé Evo C-sid toodetakse kaheksa ning neist igaüks on ainulaadse konfiguratsiooniga.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.