Linnamaasturid

Maserati ja Barbie ühendavad jõud enneolematus ühisprojektis

Fotod: Maserati

Rubriiki toetab

Kuigi see pealkiri võib tunduda kentsakas, siis täpselt nii on sõnastanud Maserati järgneva uudise. Nimelt on Itaalia automark valmis saanud oma Grecale linnamaasturi erimudeliga, mis on tehtud koostöös Barbie nukkude tootjaga Mattel.

Kuna kõik, mis puudutab Barbie’t peab olema roosa, on üsna selge, mis eristab just Barbie Grecalet tavalisematest Maserati linnamaasturitest. Kokku plaanitakse toota vaid kaks eriti rariteetset autot, millest esimene on piltidel näha ja mille müügist annetatakse osa raha Barbie Dream Gap Project heategevusprojektile.

Muidugi on tegemist Grecale kõige käredama Trofeo versiooniga, millel on 530-hobujõuline V-6 mootor. Lisaks kriiskavale roosale värvile, mis muideks peaks päikesepaiste käes virvendama vikerkaaretoonides, on auto ehitud ka Barbie logodega

Enamasti musta nahaga kaetud interjööris leiab samuti roosasid detaile nii kontrastsete õmbluste kui ka iluliistude näol. Peatugedele on samuti lisatud Barbie “B” logod.

Peale näidatud roosa Grecale on oodata veel teist Barbie nukkudest inspireeritud Maserati linnamaasturit, kuid seda peame ootama järgmise aastani.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.