Linnamaasturid

Pildid: Selline võib olla Alfa Romeo uus linnamaastur Tonale

Alfa Romeo Tonale pistikhübriid.Fotod: Alfa Romeo.

Tänavu märtsis avaldas Alfa Romeo uue Tonale nimelise kompaktse linnamaasturi. Nüüd teame, milline võib tootmisesse jõudev auto välja näha.

Genfi autonäitusel esitletud Tonale puhul oli tegemist oli siiski vaid prototüüp-sõidukiga. Õnneks oli kindel see, et selle baasil jõuab väga sarnane linnamaastur ka Alfa Romeo tootmisridadesse.

Itaalia autofoorumi Autopareri lehele on lekkinud väidetavad esimesed pildid potentsiaalsest tootmiskõlbulikust Alfa Romeo Tonale linnamaasturist. Positiivseks uudiseks on väga sarnane välimus algse prototüübiga.

Erinevused kontseptiga on väiksed

Muidugi on näha erinevusi, mis esinevad pea iga kontseptauto ja selle baasil valmistatud lõpliku seeriamudeli vahel. Tuled pole nii kitsad ja stiilsed ning näiteks küljepeeglid on suuremad ja praktilisemad. Kuid esimesel pilgul seal erinevused ka lõppevad.

Kui foorumis esitatud pildid on tõesed, on enamus Tonale disainist kenasti ülekantud ka lõplikult tootmisesse jõudva mudelini. Kompaktne linnamaastur näeb äratuntavalt Alfalik välja, mis on muidugi hea uudis. Samas on alati võimalik, et tegu on mõne prototüübiga või ei vasta pildid muul moel tõele.

Tootmisesse jõudev Tonale versioon peaks ametlikult avalikuse ette veerema järgmise aasta teises pooles.

Vaata pilte SIIT.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.