Linnamaasturid

Polestari elektrilisest linnamaasturist avaldati esimene pilt

Foto: Polestar

Polestari kolmas mudel ehk Polestar 3 on linnamaastur. Esimene pilt tuleval aastal saabuvast elektriautost on nüüdseks ka avaldatud.

Volvo sõsarbrändi esimest linnamaasturit hakatakse ehitama Volvo tehases Ameerika Ühendriikides. On teada, et Polestar 3 on pigem keskmise suurusega klassi sõiduk, seega kolme istmerida kindlasti oodata ei tasu.

Tehnilise osa pealt esitleb Rootsi firma oma saabuvat mudelit kui sportlikku noobeklassi elektrilist linnamaasturit. Valikusse tulevad nii ühe kui ka kahe elektrimootoriga variandid. Täpsemad andmed võimsuse ja sõiduulatuse osas selguvad järgmine aasta.

Peale mudelivaliku laiendamise plaanib Polestar laiendada ka müüki. Hetkel müüb elektriautode bränd oma sõidukeid 14 erinevas riigis. Järgmise aasta lõpuks plaanib Polestar jõuda 30 riigi turule ja autode tootmisarvu lausa kümnekordistada aastaks 2025.

Polestar 3 avaldatakse tuleva aasta alguses ja müügile jõuab see alles 2023. aasta esimeses kvartalis. Siiani on Polestari esimesed kaks mudelit saanud palju kiitust, seega on ootused kõrged.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.