Linnamaasturid

Populaarne linnamaastur sai uued mootorid ja parema meediasüsteemi

Nissan Qashqai on uuenenud ning suurimaks uudiseks on uus 1,3-liitrine bensiinimootor, mis on saadaval võimsusega 140 hj ja 160 hj ning see asendab praegu saadaolevad 1,2- ning 1,6-liitriseid mootoreid.

Autot pakutakse kas kuuekäigulise manuaalkäigukasti või uue seitsmekäigulise topeltsiduriga käigukastiga (DCT), mõlemal juhul on sõiduk esirattaveoga. Nissani sõnul pakub see sportlikku ja dünaamilisemat sõidukogemust ning paremat kiirendust kohaltvõtul.

Täiustatud bensiinimootor võtab vähem kütust ja selle CO2-heitkogused on väiksemad. Kütusekulu jääb olenevalt mootorist ja käigukastist 5,3-5,8 liitri vahele saja kilomeetri kohta. Paranenud on kiirendus ja võimsus ning tõusnud pöördemoment. Ka hooldusvälpasid on pikendatud.

Uus teabe- ja meelelahutussüsteem

NissanConnect on täiustatud teabe- ja meelelahutussüsteem, mille on arendatud edasi nutitelefoni integratsiooni sõidukiga ning võimalus laadida kaardi- ja tarkvarauuendusi alla õhu kaudu (OTA). Apple CarPlay kuulub põhivarustusse kõigis varustustasemetes, välja arvatud põhivarustustasemes Visia.

Kasutajatel soovitatakse laadida nutitelefoni alla uus rakendus nimega Door to Door Navigation (uksest ukseni navigeerimine), et kasutada mitmeid lisafunktsioone. Näiteks saab kasutaja kodus või kontoris olles tuvastada sihtkoha oma nutitelefonis ja seejärel saata selle oma Qashqaisse. Juhiste esitamine algab sõiduki käivitamisel.

Märksõnad: , ,
Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.