Linnamaasturid

Porsche Cayenne’i põhjaliku mudeliuuenduse testsõidud on lõpusirgel

Fotod: Porsche

Tegemist on 2017. aastal turule tulnud Porsche Cayenne’i kolmanda põlvkonna ulatusliku uuenduskuuriga. Üle on käidud jõuülekanne, veermik, disain, varustus ja ühenduvus. “See on üks suuremaid tooteuuendusi Porsche ajaloos,” ütles mudelkonna juht Michael Schätzle.

Peale jõuülekannete valiku ümberkorraldamise tegid Weissachis asuva Porsche arenduskeskuse insenerid suuri muudatusi Cayenne’i veermiku juures. Värskendati ka elektroonikat, kus juhi ja reisijate käsutuses on uus, digiteeritud näidik ning suuremad ühenduvusvõimalused.

HD-LED-maatriksesitulede uuenduslik valgustustehnika lisab uuele Porsche Cayenne’ile nii mugavust kui ka turvalisust.

Üha täpsemate virtuaalsimulatsioonide kõrval on argielus toimuvad katsetused Porsches endiselt au sees. Kestvuskatsetuste ajal simuleeritakse sõidukite elu nii rasketes tingimustes, mida neil klientide käes harva ette tuleb. Testisõidukid läbivad üle 200 000 kilomeetri linnaliikluses, maanteedel ja kiirteedel.

Uue Cayenne’i puhul toimuvad katsetused Aasias, Aafrikas, Euroopas ja Põhja-Ameerikas, et erinevaid kliimatingimusi testida. Kokku on läbitud üle nelja miljoni katsekilomeetri.

Uut Porsche Cayenne’i esitletakse sel kevadel.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.