Linnamaasturid

Ramsmobile “Mitmeotstarbeline hüperauto” on kuulikindel, kiire, saatanlik ja ülivõimekas

Butiikautotootjad liiguvad majanduskasvu tuules, tuues turule aina erilisemaid sõidukeid ja Ramsmobile viis lati just uuele tasemele, kirjutab Drivetribe.

Seni keskendus Ramsmobile Hummerite ja Humveede ümberehitusele, kuid nüüd esitlesid nad oma  Protos RM-X2 nimelist autot, millel mitu nime. Hüüdnimeks pealkirjas välja toodud “Mitmeotstarbeline hüperauto” (multipurpose hypercar), aga lisaks on eraldi, ja väga ägedalt, nimetatud ka erinevad versioonid.

Mootorivalikus on Corvette-i seitsmenda põlvkonna ZR1 eriversioonist pärit 6,2 liitrine LT5 mootor, mille külge pandud kompressor, tulemuseks 999 hobujõudu. Teine võimalus on valida 6,6-liitrine Duramax V8 diisel. Kolmandana on valikus ka elektriline versioon, mille kiirendus peaks olema 3,3 sekundit sajani, aga tippkiirus on piiratud 160 km/h.

Nimede mõttes läheb asi lahedaks, kui hakata pakette valima. Ascetic tähendab võimalikult kerget ja kiiret versiooni, kus eesmärgiks on kiirus ja stiil.

Järgmiseks on pakkuda Devil’s Touch versioon (Saatana puudutus). Reklaamtekst sisaldab sõnu “pimedus, müstika, luksus, tehnoloogia,” seega on tegu ilmselgelt millegagi, millega sõidaks moodne deemon või nõid.

Kolmas versioon on God ehk Jumal… mis saabub alles 2020, seega rohkem teada ei ole. Ilmselt saab sellega patuseid nuhelda ja veest veini teha.

Auto ei ole päris ideetasemel, sest olemas on väga spetsiifiline tooteleht, kus on kirjas kogu võimekus ja varustus, mida sõidukisse saab lisada. Sellega saab tutvuda SIIN.

Hind algab kuskil miljoni juurest ja tõuseb 3 miljonini, tõenäoliselt versiooni God eest.

Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.