Linnamaasturid

Range Roverist tehti erimudel spetsiaalselt kosmosefännidele

Foto: Land Rover.

Land Rover avalikustas uue Range Roveri erimudeli Astronaut Edition, mida saavad osta ainult need, kes autotootja koostööpartneri Virgin Galacticu kosmoselendudele end registreerinud on.

Erimudel on osa Land Roveri ja kosmoselendudele ning just kosmoseturismile keskendunud Virgin Galacticu koostööst. Praeguseks on umbes 600 inimest end “Tulevaste Astronautidena” kosmoselendudele kirja pannud.

Range Rover Astronaut Editioni tunneb ära erilise Zero Gravity Blue värvitooni ja Astronaut Edition märgistuse järgi, mis peaks olema näha ka sõiduki uksevalgustites. Erinevaid kosmose ja Virgin Galacticuga seotud disainielemente võib näha ka sõiduki salongis.

Erimudeli eripärad piirduvad suuresti disainiga.

Näiteks leiab erimudeli topsihoidjatest kettad, mis on valmistatud möödunud aastal lennanud Virgin Spaceship Unity kosmoselaevast. Ühel kettal on Virgin Galacticu omaniku, Richard Bransoni, tsitaat.

Kosmoselendude erimudel põhineb Range Rover Autobiography erimudelil, mille hinnad Suurbritannias algavad 120 000 eurost. Ühele Virgin Galacticu 90-minutilise kosmoselennule registreerimise hind on 220 000 eurot.

Erimudelit pakutakse sarnaselt Autobiography’le nii pistikhübriidina kui ka 5-liitrise V8 mootoriga.

Üleskutse

Aita meil Autotundi teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan saadet Kuulan Autotundi

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.