Linnamaasturid

Riviani juht lubab, et peagi müügile saabuva elektrimaasturi laadimiseks on mitu erinevat moodust

Riviani elektriline maastur

Riviani nimelise elektrisõidukite tootja esimesed kaks autot R1S ja R1T peaks tarbijateni jõudma 2020. aastal.

Lisaks teistele ka Fordilt ja Amazonilt investeeringuid saanud firma juht R. J. Scaringe rääkis hiljutises intervjuus ajakirjale The Drive, et lisaks võimalusele akusid kiirelt vahetada, on olemas ka variant laadida ühe Riviani abil teist.

Tema sõnul on eesmärgiks, et Rivianiga saaks päriselt minna ka loodusesse ja mitte olla väga sõltuv laadijate asukohast. Samas ütleb ta, et loomulikult tuleb mingi piir ette, aga oma energia kaasa võtmine kaugetesse punktidesse on ka sisepõlemisemootoriga vajalik.

Riviani sõidukid peaks kiirendama 0-100 km/h 3 sekundiga, suurima akupakiga sõitma ligi 650 kilomeetrit ning hakkama maksma alates 70 000 dollarist.

Eelmine uudis, mis Rivianilt tuli, oli auto keskel asuvasse tühimikku ehitatud köögi kohta. Nimelt on Riviani keskel tunnel, kus saab näiteks asju hoida. Samas on matkale hea hoopi kaasa võtta terve köök.

Kellel inglise keelega kõik hästi, siis soovitame seda intervjuud kindlasti lugeda. Scaringe esindab pigem tagasihoidlikumat ja jalad-maa-peal lähenemist, vastukaaluks Muski ja teiste staaride bravuurile.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.