Linnamaasturid

Rolls-Royce ei suuda Cullinani nõudlusega tempot pidada

Rolls-Royce Cullinan.Foto: Rolls-Royce.

Tuleb välja, et hiljuti müügile tulnud Rolls-Royce Cullinan luksusmaasturi nõudlus on suurem, kui tootja ise oodata oskas, vahendab Autonews.

Luksuslik linnamaastur Cullinan on osutunud tõeliseks müügihitiks.

See on kallis, suur, “julge” disainiga ja linnamaastur – kõik, mida rikkad kliendid otsivad. Rolls-Royce’i luksusmaasturi edu on automargile osutunud lausa üllatavalt suureks.

Kui praegu sooviks potentsiaalne klient tellida endale Cullinani, saaks luksusbränd vastava mudeli tootmist alustada alles juulis.

Rolls-Royce Ameerika Ühendriikide osa tegevjuht Martin Fritsches mainis Autonewsile, et hoolimata tootmise tõstmisest ei suudeta sellegipoolest nõudmisega järge pidada.

“Ma sooviks suuremat tootmismahtu, kuid me ei saa seda, sest me toodame 100-protsendilise võimekusega,” ütles Fritsches. Rolls-Royce palkas hiljuti oma tehasesse 200 töötajat juurde, kuid sellest hoolimata kasvavad klientide järjekorrad.

Foto: Facebook, Chris Harris on Cars

Cullinani müügiedu on ilmselge kinnitus sellest, et Top Geari ajakirjanik Chris Harris teadis täpselt, millest oma Cullinani arvustuses rääkis. Nimelt väitis Harris, et Rolls-Royce pidi Cullinani ehitama, kuna maailmas on liialt palju maitselagedaid rikkaid inimesi.

Rolls-Royce Cullinani hind algab näiteks Saksamaal 315 350 eurost.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.