Linnamaasturid

Seat Ateca linnamaastur muudeti võimsa tuuninguga tõeliseks maasturiks

Kui Seat Ateca välimus väga meeldib, kuid tahaks sõidukit, mis suudaks ka karmima maastikuga hakkama saada, on nüüd selleks võimalus olemas.

JE Design tuuningfirma tegeleb enamasti erinevate Seat mudelite laiemaks, madalamaks ja üldselt “ägedamaks” ehitamisega, pakkudes erinevaid bodykit juppe Hispaania margi autodele.

Kuigi nende peamine leib tuleb ilmselgelt sportlikust Leon ja Leon CUPRA mudelitest, haarab Saksamaa tuuningfirma võimalusest teha midagi huvitavat ka linnamaasturiga. Hiljuti said nad valmis uue lahendusega Atecale.

Seat Ateca jaoks pakutud All-Terrain tuuning JE Designi poolt muudab linnamaasturi palju suutlikumaks ka raskema maastiku läbimisel.

Muudatuste seas on näiteks rattakoopa laiendid, mis teeb maasturi 35 mm laiemaks mõlemalt küljelt, 20mm võrra kõrgendatud vedrustus, tagaspoiler ja näiteks ka katusele käiv LED valgustid.

Tõsisema maasturina kaasneb ka muidugi põhjakaitse ja soovi korral saab kaasa ka eraldi maastikul sõitmiseks mõeldud off-road rehvid. Muidugi ei puudu ka sportlikum summutisüsteem.

Kogu see lõbu maksab 13 964 eurot ja seda enne paigaldust ja värvimist. Natuke kurvaks uudiseks on aga see, et kõiki uuendusi ei saa lisada kõige võimsamale CUPRA Atecale.

Üleskutse

Aita meil Autotundi teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan saadet Kuulan Autotundi

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.