Linnamaasturid

Suurus loeb? Nüüd saad sa oma uut Cadillac Escalade’i veelgi hiiglaslikumaks muuta

Fotod:Lexani.

Uus Cadillac Escalade pole õieti veel müügilegi jõudnud, aga ühendriikide luksusautoehitaja Lexani on hiidmaasturi juba ette võtnud ning selle kõvasti vunki juurde keeranud.

Escalade uus eriversioon on enam kui 75 sentimeetrit pikem kui tavamudel ning loodud täpselt ühele õigele ruumiarmastajast miljonärile. Lexani paigaldab autole näiteks TrackVisioni satelliittelevisiooni ning 48-tollise Samsungi 4K LED paindekraani, mida saab vaadata mugavatel ja elektrilistel kapteniistmetel lebades.

Kliendid saavad salongi kujundada lõpmatute erinevate värvide, materjalide, õmbluste, puidu ning nahkade kombinatsiooniga, mida viimistletakse näiteks kullaga.

Kui see sind staarina tundma ei pane, siis on võimalik juurde tellida enam kui 1400’st pirnist koosnev valguslahendus, mis kindlasti väga unustamatu miljöö loob. Loomulikult ei saa unustada ka parimate aastakäikude märjukestest koosnevat baarikappi.

Vahel võib loomulikult ette tulla ka surelikele mõeldud tööülesandeid, mispärast saab Escalade omale elektrilised kirjutuslauad ning erinevad puutetundlikud ekraanid.

Kindlat hinda antud Escalade’l pole, sest suuresti ehitavad kõik kliendid masinad valmis oma vajaduste järgi ning summad võivad erineda nagu öö ja päev.

Märksõnad: , , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil Autotundi teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan saadet Kuulan Autotundi

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.