Linnamaasturid

Tagasihoidlik esimese põlvkonna Range Roveri restomod on välimuselt pea märkamatu

Fotod: Kingsley Cars

Briti klassikaliste Range Roverite spetsialist Kingsley Cars pakub põhjalikult restaureeritud ja moderniseeritud originaal Range Roveri paketti. Kuigi silmale ei pruugi tunduda algselt midagi uut, siis kere all olevaid muutusi on õnneks üsna palju.

Klassikalise 2-ukselise Range Roveri restomod on saadaval kas 4- või 4,6-liitrise vabalthingava mootoriga. See on edasiarendus originaali 3,9- ja 4,2-liitrise mootori pealt. Võimsust saavad jõuallikad vastavalt 223 hj ja 279 hj.

Muidugi läbivad kõik maasturid põhjaliku restaureerimise, kus taastatakse nii raam, kere kui kõik olulised detailid ja seejärel komplekteeritakse auto juba omaniku juhiste järgi.

Tehnilise poole pealt on peale mootori veel lisatud moderne ZF’i automaatkast ja uus vedrustussüsteem. Omanikud saavad lisada ka veel uuendatud pidurid ja kergekaalulised veljed.

Elektroonika osas on Kingsley lisanud puutetundliku ekraaniga meedia- ja parema helisüsteemi. Lisades, mida saab valida on veel tagurdamiskaamera, parkimisandurid, LED esituled ja esiistmete peatugedele paigutatud iPad’id taga istuvatele kaasreisijatele.

Kokkuvõttes on klassikaline Range Rover Kingsley poolt tehtud tänapäevaselt mugavamaks. Ei mingit suurt ülivõimsat modernset mootorit ega metsikut off-road välimust. Lihtne ja tagasihoidlik uuendus, et tuua auto rohkem tänapäeva.

Kogu see lõbu maksab huvilistele umbes 148 000 eurot. Antud hind hõlmab vaid tööd restomodi jaoks, seega klassikaline Range Roveri väärtuse peab veel juurde lisama.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.