Linnamaasturid

Uued Chevrolet Suburban “ametiautod” maksavad üle 3 miljoni euro

Rubriiki toetab

Vähemalt esimesed kümme tellitud autot, mille eest on GM esitanud arve üle 30 miljoni euro eest. Tellijaks muidugi Ameerika Ühendriikide valitsus ning autode tööülesanded saavad olema diplomaatide ja teiste tähtsate inimeste transportimine, kirjutab Car and Driver.

Soomustatud erisõidukite uuendamise kava ei piirdu vaid 10 autoga. 2023. aastaks toodetakse neid veel ja sellega peaks arendusfaas läbi saama. Kui kõik osapooled on rahul, siis on ette nähtud toota umbes 200 autot aastas järgmise üheksa aasta jooksul. Ilmselt siis juba palju soodsama hinnaga, kuna arenduskulud on tasutud esimese seeria autodega.

Loomulikult ei öelda täpselt välja, mida autodega tehtud on, aga GMi esindaja sõnul on palju detaile samad tavalise Suburbaniga ning suurem osa auto hinnast läheb ikkagi erivarustuse peale. Raamile ehitatud maasturi sõiduomadused ja veermik on muidugi põhjalikult üle käidud. Tootja poolelt on eesmärgiks välja töötada meetodid erinevate eriotstarbeliste autode tootmine võimalikul väikeste kuludega.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.