Linnamaasturid

Video: Doug DeMuro tutvustab, millised on uue elektrilise Hummeri veidrused ja omadused

Kuvatõmmis: YouTube, Doug DeMuro

Hummeri tagasitulek elektrilise maasturina on General Motorsile tõeline suursündmus ning nüüd saab autoga tutvuda läbi eriti detailse videoülevaate Doug DeMurolt.

DeMuro on tuntud oma detailsete arvustuste poolest ja ta otsib üles kõik autode veidrused. Kuigi tegemist pole 100% valmis tootmisliinilt ilmunud autoga, on see hetkel parim võimalus elektrimaasturiga tutvuda.

Videos näitab Doug, kuidas on auto interjööris kasutatud kuumaastiku temaatikat ja kuidas on erinevad H-sümbolid peidetud erinevatesse detailidesse. Lihtne, kandiline ja robustne interjöör on siiski moderne ja täis tipptehnoloogiat.

Samuti demonstreerib juutuuber palju reklaamitud Hummer EV krabikõnnaku või crabwalk funktsiooni, kus tagarattad keeravad kuni 10 kraadi samas suunas esiratastega. Tänu sellele saab maastur sõita otse diagonaalis.

Kuna tegemist on tootmiseelse sõidukiga, siis sõidu osas ei saa Doug DeMuro kasutada autot nii põhjalikult kui muidu arvustuses seda eeldaks. Sõit piiratud alal, vahepeal ka äkilisemaid kiirendusi testides, näitab, et tema meelest on sõidukvaliteet ja kiirendus 1000-hobujõulisel kastikal konkurentidest isegi üle.

Vaata Doug DeMuro videot elektrilisest Hummerist siit:

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.