Linnamaasturid

Video: kuidas tuleb Lamborghini linnamaastur toime off-road sõiduga?

Kuvatõmmis: YouTube, Harry's Garage

Harry Metcalfe testis Lamborghini Urust nii sõiduteel kui ka sellest eemal ja linnamaastur tuli sellega üllatavalt hästi toime.

Lamborghini Urus ei ole sõiduk, mis reeglina kedagi külmaks jätaks – see kas meeldib või mitte. Ükskõikset “käib kah” arvamust naljalt ei kohta. Jättes aga välimuse korra tagaplaanile peaks Urust hindama ennekõike siiski sõiduelamuse poolest.

Tänapäeva linnamaasturid naljalt mujal kui asfaltteedel ei sõida, eriti veel üle 200 000 euro maksvad Lamborghinid. Siiski tasuks sõidukiklassi nime teist poolt – maasturit – aeg-ajalt proovile panna.

Täpselt seda tegi ka kunagine Evo ajakirja asutaja ja praegu oma arvustusi Harry’s Garage YouTube kanalil jagav Harry Metcalfe. Olles ühtlasi ka farmi ja ohtrates kogustes maa omanik, oli tal väga hea võimalus viia Urus kohtadesse, kuhu vähesed seda viivad.

Pärast kiiret ülevaadet auto välimusest, tehnikast ja interjöörist testib Harry Urust mööda rohuaasa sõites. Tõsi tegemist pole kindlasti ekstreemse off-road sõitmisega. Kuid külm ja märg muru, künklikul maastikul on sõitmiseks märksa keerulisem, kui seda on sile asfalt.

Lamborghini õnneks saab urus ülesandega hästi hakkama ja muidugi lõpuks sõiduteedeni jõudes särab Urus oma loomulikus elemendis isegi paremini.

Vaata Harry’s Garage videoarvustust Lamborghini Urusest siit:

Märksõnad: , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil Autotundi teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan saadet Kuulan Autotundi

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.