Linnamaasturid

Video: mitu Defenderit on vaja, et tõmmata 3-tonnist, üle 1000-hobujõulist Hennessey tuunitud RAM TRX pikapit?

Foto: kuvatõmmis, Carwow, YouTube

Rubriiki toetab

Autode vaheline köievedu võib nende massi ja võimsust väga hästi demonstreerida. Mis juhtub, kui vastamisi panna Bowleri poolt pisut modifitseeritud Land Rover Defender ja Hennessey Performance’i poolt tuunitud RAM TRX kastikas?

RAM TRX on metsik pick-up juba tehasest välja tulles. 700-hobujõuline Hellcati mootoriga maastur on viimane sõiduk, mille kohta arvaks, et võimsusest on natuke puudu. Kuid Hennesseyle kohaselt on rohkem alati parem, seega nende tuunitud RAM TRX Mammoth saab pisut üle 1000 hj.

Üritades näidata, kui sõge ameeriklaste kastikas tõesti on, pani Carwow YouTube’i kanal püsti köieveo võistluse, kus üritatakse RAMi tõmmata Bowleri poolt tuunitud Defenderitega. Võimsuse osas on Bowleri maasturid nagu tehasest välja tulevad, seega 2-liitrine bensiinimootor toodab 300 hj. Bowler modifikatsioonid peegelduvad rohkem vedrustuse, veermiku ja maastikukaitse vallas.

Ennetavalt võime öelda, et ühest Bowler Defenderist kindlasti ei piisa, et Hennessey kastikat võita. Kuid mitu 300-hobujõulist maasturit on vaja, et üle 3-tonnist ja üle 1000-hobujõulist kastikat nihutada, peab vaatama allolevast videost.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.