Linnamaasturid

Video: mitut Suzukit on vaja, et võita Mercedes-AMG maasturit köieveos?

Kuvatõmmis: YouTube, carwow

Viimane Suzuki Jimny väikemaastur on internetis kogunud palju populaarsust. Jimny on oma retroliku välimuse ja lihtsusega võitnud südameid. Olgu need ekstreemsed versioonid või lihtsalt teisi populaarseid maastureid imiteerivad bodykitid.

Populaarse Suzuki võimed pannakse tõeliselt proovile hiljutises Carwow YouTube videos. Nimelt korraldatakse vana hea köievedu Jimny ning peaaegu sama ikoonilise ja kandilise Mercedes-AMG G63 maasturite vahel.

Ilmselgelt on tegemist täiesti erinevate maasturitega. Suzuki Jimny alghind on 16 290 eurot ja ainuke jõuallikas on 1,5-liitrine vabalthingav bensiinimootor, mille võimsuseks on 102 hj (75 kW).

Mercedes-AMG hind algab aga 152 676 eurost. Selle eest saab 4,4-liitrise kahe turboga V8 bensiinimootori, mis arendab 584 hj (430 kW). Seega Mercedes-AMG luksusmaastur on pea üheksa korda kallim ja enam kui viis korda võimsam.

On ilmselgelt arusaada, et G63 teeb köieveos ühele Suzuki Jimnyle kindlalt ära, selleks ei pea olema doktorikraadiga insener. Kuid mis siis, kui Jimnysid on rohkem kui üks?

Vaata videot Jimnyde ja G63 vahelisest jõukatsumisest ja saa teada, mitut Suzukit on vaja, et võita Mercedes-AMG maasturit köieveos.

Märksõnad: , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.