Hea uudis A2-kategooria omanikele: KTM 790 Adventure tõuseb sel aastal tuhast

KTM toob ühe oma matkamootorratta müügile tagasi.Foto: KTM

Rubriiki toetab

  • Meilt leiab mopeedi, mootorratta, ATV
  • ja kogu varustuse igaüks!
  • MOTOKAUBAD.EE

KTM toob tagasi oma 790 Adventure matkamootorratta koos uue välimuse ja tehnoloogiaga. Uudis on eriti oluline A2-kategooria omanikele, kuna mootorratta saab neile vastavaks piirata. 

Esimest korda esitles ettevõte ratast 2018. aastal, kuid kaks aastat peale seda kadus tsikkel esindustest, et teha ruumi võimsamale, 890-kuupsentimeetrise mootoriga Adventure’ile.

Uuendatud mootorratast hakkab huvitaval kombel ehitama CFMoto. KTM-i sõnul kasutavad nad tehases enda töötajaid, et tagada kvaliteedi säilimine. Partnerluse mõte selle ratta puhul on tõsta tootmise mahtu.

KTM-i sõnul toimub arendus ja disain endiselt Austrias ning sellepärast on neil täielik kontroll kvaliteedi üle.

Uuendused peaks omanikele tagama stabiilsema sõidukogemuse. Näiteks on drosselid kütusesäästlikumate vastu välja vahetatud ja rattal on uued gondlid ning parem tuulekaitse sõitjale. Värskendusi on saanud ka 5-tolline TFT ekraan.

KTM-i enda sõnul tahavad ratta sõidusõbralikkuse tõttu tõenäoliselt paljud noorukid selle endale osta. Saab näha, kas nõnda kalli mootorratta juures see tõepoolest nii hakkab olema.

790 Adventure’i baasversiooni hind algab Euroopas 11 090 eurost.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.