Royal Enfield toob järgmise kahe aasta jooksul turule oma esimese elektrilise mootorratta

Royal Enfield töötab uue mootorratta kallal.Foto: Shutterstock

Rubriiki toetab

  • Meilt leiab mopeedi, mootorratta, ATV
  • ja kogu varustuse igaüks!
  • MOTOKAUBAD.EE

Odavama ja keskmise hinnaklassi mootorrataste tootja Royal Enfield teatas, et plaanib 2025. aastal turule tuua oma esimese elektrilise tsikli.

Sääraste mootorrataste turuosa on viimasel ajal kasvama hakanud ning hiljuti näitasid ka Harley-Davidson ja Triumph oma uusi elektrilisi mootorrattaid.

Royal Enfieldi emafirma Eicher Motors ostis hiljuti ära osa Hispaania elektrilisi mootorrattaid tootvast ettevõttest Stark Future’ist. Royal Enfieldi tegevdirektor Siddhartha Lal teatas hiljuti intervjuus portaaliga MoneyControl, et nad testivad juba elektrilisi mudeleid, kuid turule jõudmine võtab aega.

Elektriliste mootorrataste kallal töötab praegu ligikaudu 100 Royal Enfieldi töötajat, kuid ettevõte lisas, et nad jätkavad paralleelselt ka sisepõlemismootoriga tsiklite tootmist. Lal lisas viimaks, et nad ei taha poolküpseid sõidukeid turule tuua ning nad tahavad luua midagi täiesti uut ja turgu muutvat.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal reedel

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.