Triumph tegi Elvis Presley auks erilise Bonneville T120 mudeli

Rubriiki toetab

Triumph tõi müügile erilise mudeli oma Bonneville T120 mootorrattast, mis on pühendatud Elvis Presleyle. Üle maailma jõuab müügile 925 sellist ratast.

Mootorratas ise on kahesilindrilise mootoriga, millel on vedelikujahutus ja mis arendab 79 hobujõu jagu võimsust. Triumph on jätkanud vana tavaga ning tsiklil on endiselt ees vaid üks piduriketas.

Triumph avalikustas uue T120 mootorratta.Foto: Triumph

T120 valiti sellepärast, et tootja sõnul oli see ratas kunagi Elvisele väga meeldinud. Superstaar ostis 1965. aastal korraga seitse eksemplari: üks endale ja ülejäänud sõpradele. Tsiklid tarniti Elvisele samal õhtul ning grupp sõitis oma naabruskonnas nendega hilisõhtuni, kuni väidetavalt naabrid neile politsei kutsusid.

Selle T120 hind algab Ühendkuningriikides umbes 17 000 eurost. Edasimüüjatele jõuavad tsiklid juulikuus ning need tulevad punast, kuldset ja musta värvi. Mitmesse kohta on lisatud ka Elvise autogramm.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal reedel

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.