Päeva leid

Päeva kuulutus: BMW 3. seeria, mille kapoti all hoopis üllatav mootor

Fotod: auto24.ee

Üks eriline auto on müüki pandud, mis puristi võib nina krimpsutama panna, aga kõigi teiste jaoks on tegu päris ägeda projektiga.

Nimelt on E30 kerega BMW 3. seeria kapoti alla pandud legendaarne 3-liitrine Toyota topeltturboga 2JZ-GTE VVTi R-6 mootor. Jah, see, mis Supra kapoti all tuunituna jõhkraid numbreid näitab. Antud autol on omaniku sõnul häälestus pigem “tagasihoidlik” ja võimsust dünostendis mõõdetud 335 kW (456 hj) ja pöördemoment 530 Nm.

Lisaks väga pikale projektiajaloole (aastast 2010) ning korralikule ehitusele, on auto mootorivahetus ka registreeritud ja seega tegemist kohe kasutatava tänavakõlbuliku autoga. Kuulutuses on välja toodud link auto ehitamise loole ning ka pikk loetelu tehtud asjadest.

Kõike seda arvesse võttes ei tundu hind 23 000 eurot sugugi mitte kõrge. Meie, nagu ikka, tahaks seda ilusamate ilmade saabudes muidugi ka proovida, seega, kes ära ostab, võtku ühendust!

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.