Päeva kuulutus: klassikaline Ferrari, millel on keskmise uue elektriauto hind

Fotod: auto24.ee

Auto24.ee kuulutusteportaali lisandus Ferrari. Veel paar aastat tagasi oli iga Ferrari kuulutus sündmus, nüüd on “Päeva kuulutuse” sõel palju tihedam ning auto peab ikka silma torkama, isegi kui selle füüsiline asukoht on Soomes.

Ferrari 400 aastast 1977 tuleb 4,8-liitrise V-12 mootoriga ning sellel on täiesti olemas ka tagumised istmed. Müüjaks on Eestis ametlikult Ferrarisid müüv firma, seega ilmselt tasub uskuda nende hinnangut, et auto on väga heas seisukorras.

Kuna tegemist on Ferrari esimese automaatkastiga autoga, ei tasu ilmselt oodata mingit metslooma, vaid pigem on tegu stiilse grand touring stiilis sõidukiga. Samas 250 kW (340 hj) on tolle aja mõistes ikkagi väga võimas auto ja 0-100 km/h võttis veidi üle 7 sekundi.

Kõige rajum vast mitte, aga stiilne on see Ferrari igal juhul. Pininfarina aegumatu disain teeb sellest ideaalse pühapäevaauto. Ja seda kõigest 59 000 euro eest, mis on tänapäeval keskmise elektriauto hind – Ioniq 5, EV6, Enyaq, Ariya jt. ning isegi enamjaolt ei ole need siis isegi mitte tippvarustuses või kõige võimsam versioon.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal reedel

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.