Päeva kuulutus: see täielikult restaureeritud Lancia Delta HF Integrale on tänavarallikate lõpuboss

Fotod: auto24.ee

Eks siin võib ju vaielda, et äkki ikka Audi või näiteks Subaru on kõvem kärbes, aga viimase trumbina saab Lancia alati lauda lüüa kaardi “Itaalia” ja selle vastu on raske midagi panna. Numbritega emotsiooni ei löö. Ja kui videomängu võrdlust jätkata, siis samal tootjal on ka ju Stratos ja 037, aga need ootaks sind kõige raskema taseme lõpus.

Nüüd on Eestis müüki tulnud kuulutuse järgi täielikult restaureeritud HF Integrale 16v ja see kuulub nii mõnegi inimese unistuste autode tippu. Auto on toodud eelmise aasta sügisel Austriast, kus see on peale restaureerimist sõitnud 5000 kilomeetrit.

Võimsust on nelikveolisel autol 251 kW (341 hj) ning tühimassiks passis märgitud 1250 kg. Ei tundu nagu igava ja aeglase auto retsept. 79 900 eurone hind on ilmselt mõistlik. Saksa portaali järgi on see enam-vähem keskel, kus allpool on hinnad 30 000-40 000 kandis ning teises otsas kerkivad juba üle 100 000 euro (valdavalt Evo mudelid).

Eraldi teema on, kas sellise rariteediga julgeb kogu ressurssi kasutadagi. Talviseid kiiruskatseid saab teha küll vaid selline omanik, kellel võimalus auto pärast põhjalikult pesta ja kuivatada.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.