Päeva kuulutus: see Diablo VT on kõige tüünem auto, mida sa hetkel osta saad. Või siis hoopis Testarossa?

Fotod: auto24.ee

Mõelge korraks – kas see või tutikas Lamborghini Huracan? Hind põhimõtteliselt sama, moodne auto ilmselt kallimgi. Eksju, mõistus ütleb Huracan, tunded ütlevad kollane lahtine Diablo! Aga, et otsus veel raskem oleks, siis poole soodsamalt võib olla hoopis Ferrari Testarossa?

Kindlasti ei ole Diablo lihtne auto, millega kiiresti sõita. Selle 6-liitrise V-12 mootori 390 kW (530 hj) ei ole tänapäeva mõistes mingi eriline võimsusnumber, aga pöördemoment ja toores loomus tähendab, et juht peab olema ettevaatlik, väga ettevaatlik. Tegemist on lõpuaastate autoga, kui kasutusele võeti juba nelikvedu, mis suunab vajadusel 25% veojõudu esiratastele ja see natuke aitab.

Eriliseks teeb selle auto ka fakt, et see on aastal 2000 uuena Soome ostetud ja seni siiani olnud sama omaniku käes. Kindel on see, et lahedamat autot naljalt Eestis ei leia.

Sama müüja poolt on pakkuda ka 12-silindrilise mootoriga Ferrari Testarossa. Plakatiautod mõlemad, Ferrari lihtsalt natuke lihtsam ja kergem igapäevaselt. Kumb neist sinu südame põksuma paneb?

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal reedel

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.