Päeva leid

Päeva leid: selle hea hinnaga vidina abil saad auto lihtsa vaevaga nutikamaks muuta

Paljudes autodes on erinevad käed-vabad süsteemid juba telefonikõnede vastuvõtmiseks sisseehitatud, kuid isegi uuemate autode juhte võib liikluses tihti telefoni kõrva ääres hoidmas näha. Vanemates sõidukites on ainsaks variandiks kasutada kõrvas hoitavat hands-free seadet või panna telefon kõne ajaks valjuhääldile.

Väikese vidina abil on aga igasse sõidukisse paigaldada käed-vabad süsteem, et telefoniga rääkimine ja sealt muusika mängimine oleks sõidu ajal ohutum. TT-BR04 Bluetooth Receiver’it saab kinnitada auto ventilatsiooniavade külge või magnetiga sobivale pinnale paigutada.

Seade on telefoniga Bluetoothi abil ühendatud ning telefonikõnede vastu võtmine ja laulude vahetamine käib vaid ühe puudutuse abil. Samuti on seadmel cVc 6.0 mürasummutus, mis tähendab, et autos peetud telefonikõned on parema kvaliteediga. Komplektis, mis on praegu 15% allahindlusega müügil, on olemas nii 5V USB laadija kui ka Bluetooth ühendusega TT-BR04 koos kinnitustarvikutega.

Erinevad sellellaadseid seadmeid leiab turult palju, seega kui konkreetne vajadusi ei rahulda, leiab veidi otsimootoreid väisates kindlasti endale sobiva.

Loos olev link on osa Amazon Affiliate programmist.

Märksõnad: , , ,

Üleskutse

Aita meil Autotundi teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan saadet Kuulan Autotundi

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.