Põnevaimad liiklus- ja autovideod Eestist ning maailmast 

BMW M-klubis läheb kohe varsti veel kitsamaks

Varem oli kombeks kõige äkilisemad mudelid tuua välja siis, kui odavamatel on müügihoog juba sees. Nüüd tundub, et turundusosakonnad on käinud ühises loomelaagris ja teinud kannapöörde. Mercedes esitleb uusi mudeleid välja tuues kohe ka AMG versioone. Alfa Romeo lansseeris Giulia esimese mudelina üle 500 hobujõulise Quadrifoglio Verde versiooni. Sarnast rada on asunud käima ka BMW, kes näitas praktiliselt kohe peale oma 8. seeria kontsepti esitlust ka M8 versiooni samast autost. Loomulikult korralikult maskeerituna, aga välimus ei olnud selle sündmuse juures sugugi peamine. Selleks oli hääl.

Täitsa loogiline, sest seeriatootmisesse minevat M8 on ilmselt ka tänavapildis kuulda juba palju varem kui näha. Seda kontseptsiooni kasutasid BMW turundusinimesed ka esitlusel, lastes autol mõnda aega kinnises telgis lõriseda (loodetavasti oli juhil piisavalt värsket õhku). Kuigi videos toimuv tundub kõik olevat nii juhuslik ja mitte üldse planeeritud esitlus, siis tänapäeva Youtube’i ajastul ei saa olla kahtlustki, et allpool toodud video levimine oli BMW üks eesmärk.

Tehnilisi andmeid pole avaldatud, aga spekuleeritakse ligi 600 hobujõu ja umbes 180 000 eurose hinnalipikuga. Kuulake, kas hääl võiks neid numbreid kinnitada?