Tark liikleja

Kuidas leida endale sobivaim autokool?

Autoõppega seotud teemad põhjustavad sageli tuliseid arutelusid ning pea alati on seltskonnas keegi, kes hetkel autokoolis käib või on just hiljuti läbinud. Ja sama tihti kuuleb ka, et küll on õpetaja halb, kool kaugel või tase nõrk. Kuidas saaks kehva kooli valimise riski vähendada?

Esimese hooga küsitakse nagunii tuttavatelt ja Facebookist nõu. Guugeldamine on ka alati variant. Ühe lisavõimalusena võib vaadata ka Teooria.ee nimelisele lehele. See on keskkond, mis võimaldab virtuaalset sõiduõpet. Seda muidugi teooria osas, liiklusesse tuleb ikkagi minna päriselt.

Hinnangud ja kommentaarid

Keskkonnast leiab testid, videoloengud, õppekaardid ning isegi 3d visualiseeringud keerulisematest liiklussõlmedest suuremates linnades. Lisaks on seal ka keskkonnaga koostööd tegevate autokoolide nimekiri, kuhu kuulub üle saja autokooli.

Esiteks tähendab see seda, et kõik nimekirjas olevad autokoolid võimaldavad õpet läbida ka internetis, mis on tänapäeval väga oluline.

Hea sõiduõpetaja valimine on eriti oluline

Lisaks  üldinfole asukoha, kontaktide ja kursuste kohta, on seal võimalik autokoolile ka hindeid panna ja kommentaare lisada.

Hinnata saab kooli üldiselt aga eraldi ka sõiduõpetajaid. Viimane on eriti hea, sest just sõiduõpetaja on see, kes peab tulevase juhi liikluseks ette valmistama.

Samuti aitab see süsteem koolidel endal järeldusi teha ning vajadusel oma õppetöös muudatusi sisse viia.

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.