Uudis

4-silindrilise mootoriga Ford Mustangit enam tellida ei saa

Fotod: Ford

Selle aasta alguses on üle Euroopa Ford Mustangi hinnakirjadest kadunud soodsaim, 2,3-liitrise ja 4-silindrilise mootoriga variant. Sama juhtub ka Eestis.

Ilmselt pole kellelegi üllatuseks, et 4-silindrilise mootoriga Mustang, Ameerika muskelauto ikoon, pole kõige populaarsem sõiduk. Näiteks Suurbritannias osteti 2,3 l Ecoboost mootoriga muskelautosid vaid 15% kogu Mustangi müügist.

2,3-liitrise, 4-silidrilise ExoBoost mootoriga Mustang

V8 mootoriga variandid on selgeltmüüki domineerinud ja lõpuks ongi Ecoboost mootor valikust kadunud ja Info-Auto Fordi esindus Tallinnas kinnitas, et õigepea uuendatakse ka kohalikud Mustangi hinnakirjad vastavaks.

Kuna Ford Mustangi kogu olemuse eesmärk ei ole otseselt kütuse säästmise, vaid V8 mürina nautimine, siis ei oskagi arvata, kes Ecoboost variandiga Mustangit igatsema hakkaks.

Heaks uudiseks on aga see, et vähemalt aasta alguses anti lootust, et suvel või sügisel jõuab Eestisse ka Mustangi sportlikum Mach 1 versioon. Kütusesäästu fännidele peaks rõõmu valmistama täiselektriline Mustang Mach-E, mida samuti selle aasta lõpus või järgmise alguses võiks juba Eestis näha.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.