Uudis

5 kasulikku rakendust, mis tuleks igal autojuhil alla laadida

Autot juhtides on telefoni näppimine keelatud, kuid on rakendusi, mis teevad juhi elu lihtsamaks ka nii, et pilk püsib tee peal. Siinkohal tuleb mainida, et enamik rakendusi on mõeldud kasutamiseks koos telefonihoidikuga.

Waze ja Google Maps

Waze on Google’i arendatud ning seetõttu jagavad kaks rakendust ka kasutajate poolt saadetud infot, millega reaalajas liikluse olukorda uuendatakse.

Siiski on Waze’i tugevus just ummikute vältimine, luues kasutajale automaatselt kiiremaid marsruute. Pidevalt uuenev info hoiatab kasutajat nii ummikute, avariide, ehitustööde kui ka patrullide kohta.

Waze (iOS)

Waze (Android)

Google Maps on tõenäoliselt parim navigatsioonirakendus nii Androidile kui ka iOSile. Maps hõlmab endas reaalajas uueneva liiklusinfo, kõikvõimalikud söögikohad, majutused ja vaatamisväärsused ning võimaluse kasutada ka Google’i tänavavaadet.

Google Maps (iOS)

Google Maps (Android)

Drivemode

See lihtne rakendus lubab juhil autoga sõites telefoni häälkäskluste abil kasutada. Võimalik on nii sõnumitele vastata, muusikat mängida, navigatsioonirakendusi kasutada ning oma sõitude ajalugu vaadata.

Seda kõike käsi roolilt tõstmata. Drivemode’is saab kasutaja valida enda eelistatuimad rakendused, mida sõidu ajal kasutada.

Drivemode (Android)

iCarMode

iOSi versioon Drivemode’i sarnasest rakendusest. Suured ikoonid teevad kontaktide, kaartide ning muusika valimise ja leidmise lihtsamaks, vähendades samuti aega, mil juht sõidule ei keskendu.

iCarMode (iOS)

CamOnRoad

Pardakaamera puudumise korral saab kasutada CamOnRoad äppi, mis kuvab filmides nii kiiruse kui hoiatab ka kiiruskaamerate eest. Boonusena on rakenduses ka GPS-navigatsiooni võimalus.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil Autotundi teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan saadet Kuulan Autotundi

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.