7 väga erinevat autot, mis ilmestavad Autolevis pakutavat valikut

Pane tähele! Artikkel on ilmunud enam kui 5 aastat tagasi ning kuulub Geeniuse digitaalsesse arhiivi.

Eesti ettevõte Autolevi soovib Funderbeam ühisrahastusplatvormil kaasata vähemalt 75 000 eurot, et oma tegevust Soome laiendada. Hetkel on neil üle 22 000 kasutaja ning üle 1400 sõiduki Eestis, Soomes ja Lätis. Lihtsamalt öeldes on tegemist autode AirBNBga.

Inimeselt-inimesele autorendi teenuse üheks eeliseks pole mitte isegi hind, vaid võimalus rentida midagi teistsugust või huvitavamat. Matkaautod, mootorrattad, veokid, ekskavaatorid ja kümblustünnid – kõik ühest kohast. 

Vaatasime, mida huvitavat Autolevi platvormilt saada on.

Audi A8 2008. aasta, 200 eurot päev

Kuvatõmmis Autolevi lehelt

Kõige kallim pakkumine. 10 aastat vana Audi A8 eest tundub 200 eurot päris suur summa. Selgemaks läheb asi siis, kui tingimusi lugeda. Nimelt on auto saadaval ainult koos juhiga. Neile, kel puudub juhiluba või on päev täis veinidegusteerimisi, võiks see apetiitne pakkumine olla.

Honda Civic 2002. aasta, 8 eurot päev

Kuvatõmmis Autolevi lehelt

Kõige soodsam pakkumine. Tagastangel on ka kleepekas NOS, mis tuuningautodega kursis olevatele inimestele ütleb nii mõndagi.

Tsiteerime omanikku:”Väga praktiline ja hästi hooldatud sõiduk. Puhas ja väga ökonoomne. Rentijal tuleb auto tagastada sama puhtalt.”

Eritingimuseks on minimaalne rendi pikkus 2 päeva, ehk siis 16 euroga tuleb tegelikult arvestada.

Mercedez-Benz GLC 220 D 4MATIC 2017. aasta, 120 eurot päev

Kuvatõmmis Autolevi lehelt

Väga uus ja kerekujult kõigi eestlaste unistus – hiiglaslik kupeemaastur. 120 eurot päev võiks tunduda kui unistus, aga üks konks siiski on. Nimelt on päevane läbisõidupiirang 300 kilomeetrit, seega nädalavahetusel mõnus Eesti tuur ei ole teemaks.

Aga pealinna lähistel toimuvale klassi- või suguvõsa kokkutulekule minemiseks väga hea pakkumine. Vot nii hästi läheb mul elus!

VAZ 2103 1976. aasta, 100 eurot päev

Kuvatõmmis Autolevi lehelt

Selline pakkumine on inimeselt-inimesele autorendi essents. Avis või Hertz juba “sigulli” sulle ei rendi. Eriti veel sellises seisukorras.

Omanik on ilmselgelt väga julge ja zen-maailmavaateline mees, kui raatsib oma hobiauto niimoodi ära anda. Respekt!

Alfa Romeo 159 2007. aasta, 45 eurot päev

Kuvatõmmis Autolevi lehelt

Minu lugu, minu valik, seega loomulikult pääses valikusse ka Alfa Romeo. Õigustatult, sest tavarendist sellist marki ikka annab leida.

Üks tingimus on ka ja seda mõistab iga autoomanik: “Välimus ütleb rohkem kui tuhat sõna. Auto eest hoolitseda tema vääriliselt.”

Roomiksõiduk Volvo BV 202N 1968. aasta, 160 eurot päev

Kuvatõmmis Autolevi lehelt

Läti pakkumistest jäi sõelale selline Volvo. Läbisõit on 66 666 kilomeetrit ja kaskokindlustust kahjuks ei pakuta.

Kui Google’i tõlge ei eksi, siis võib sõiduk liigelda avalikel teedel ja vees, samuti vedada 8 inimesega treilerit. Pakutakse ka juhi võimalust. Millisele üritusele sõidaksid sina sellega?

Ford Mustang 1964. aasta, 80 eurot päev

Kuvatõmmis Autolevi lehelt

Soomlased saavad stiilipunktid. Ilusti taastatud Ford Mustang, mille puhul tuuakse välja selle suurt “juhlakeikka” väärtust. See tähendab siis erinevad peo- ja pulmasõidud. On kellelgi soomes juhlat või keikkat tulemas?

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal reedel

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.