Uudis

800-hobujõuline Hummer H1 ei ole tagasihoidlikule inimesele

Fotod: Mil-Spec Automotive

Ameerikast pärit Mil-Spec Automotive näitas oma repertuaari kõige ekstreemsemat Hummer H1 tuuningut. Väga kollase, väga laia ja väga võimsa maasturiga kaasneb ka väga suur hinnasilt.

Mil-Speci Hummer H1 tuunitud mudeli nimi M1. Standardis kaasneb tuunitud Hummeriga pisut agressiivsem välimus, võimsam, 500-hobujõuline, 6,6-liitrine diiselmootor ja uuendatud interjöör.

Ekslusiivselt ühele kliendile on nad valmistanud aga M1-R mudeli, mille võimsus küündib 800 hobujõuni ja pöördemoment lausa 1762 Nm-ni. Kuid uuendatud on ka veermik, et auto suudaks selle kõigega toime tulla.

Vedrustuses kasutatakse võidusõidumaasturitele mõeldud lahendusi, uuendatud on ka pidurid ja differentsiaalid. Võimendatud on ka mootori ja käigukasti jahutust, et tuunitud mehhaanika üles ei ütleks.

Välimusele sarnaselt, on ka interjöör julge ja väga kollane. Ohtralt nahaga kaetud sõitjateruumis on enamus plastikust pinnad vahetatud metalli vastu.

Tavaline Mil-Speci M1 algab umbes 250 000 eurost, kuid ainulaadne M1-R läks kliendile maksma 344 000 eurot. See on päris palju raha ühe tuunitud Hummer H1 eest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.