Uudis

Aasta jaburaim projektiauto: pea kolme meetri laiune Volkswageni sedaan

Kuvatõmmis: YouTube, is Carlab

See nädal ilmus interneti avarustesse üks huvitavamatest autodest, mida tükk aega näinud oleme. Hiinast pärit TikToki kasutaja Justinbuildcars demonstreeris oma ümberehitatud Volkswagen Lamando 5XL projektiautot.

Volkswagen Lamando L on Hiina turul müügil olev sedaan, mis peaks olema pisut sportlikuma välimusega variant Jettast. Kuid üks sellise sedaani omanik otsustas, et sedaanist peab olema veel suurem variant, mis ei piirdu pelgalt pikema kerega.

TikToki kasutaja Justinbuildcars kutsub oma projektiautot Lamando 5XL’iks ja see on pea kolme meetri laiune variant tavalisest Lamando L mudelist. Tegemist pole mõne üle tuunitud widebody bodykitiga vaid terve auto ongi lihtsalt laiemaks “venitatud”.

@justinbuildcars

It’s not a photoshopped car. But it messed up my brain. #fypシ #volkswagen #carsoftiktok #cartok #CapCut

♬ original sound – Justinbuildcars

Seepärast on ka tuunitud sedaani interjöör märksa ruumikam. Eesmine kaasreisija iste on 2-kohaline ning tagapingile on samuti lisatud kaks kohta. See teeb kokku 8 kohta koos juhiga.

Laiemaks ehitamise puhul on mootor püsinud siiski algses kohas, juhi ees. See tähendab, et kapoti all on kõrvalistuja pool sisuliselt lihtsalt auk.

Vaata ka videot Volkswagen Lamando 5XL’ist, kuigi jutust väga tõenäoliselt midagi aru ei saa, näeb seal autot sõitmas ning ka eriti ruumikat interjööri.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.