Uudis

Alfa Romeo lähitulevik on tume nagu äikesepilv

Alfa Romeo Tonale

Vältimatu on juhtunud. Kuigi nii Giulia sedaan kui ka Stelvio linnamaastur on Alfal päris hästi õnnestunud, ei ole loodetud müügiedu tulnud. Enam vähem on nina vee peal, aga veel eelmisel aastal esitletud suured plaanid on nüüd suure kirvega puruks hekseldatud.

Ilmselt on oma osa kahe suurkorporatsiooni FCA ja PSA ühinemisel, aga küllap oleks see otsus sündinud numbritele otsa vaadates ka ilma ühinemiseta. Igatahes avalikustas FCA Alfa Romeo lähiaastate plaanid ning need on väga oluliselt muutunud. Las pildid kõnelevad enda eest:

Ülemine pilt on pärit eelmisest aastast, alumine on värske info. Tööplaanidest on kadunud GTV kupee, 8C järeltulija ja ka pikema kerega Stelvio.

C segmendi linnamaastur on alles, kuna see on Tonale nime all juba ka näitusel käinud ja ilmselt tuleb järgmisel aastal turule. 2022. aastal lisandub veel väiksem linnamaastur. Stelvio ja Giulia saavad 2021. aastal väikse värskenduse.

Nagu me oleme öelnud, siis loodetavasti ei minda Alfaga Lancia teed, kus margi nimi tõsteti lihtsalt Chrysleri sõidukitele. Samuti on Alfa-fännid harjunud ootama, seega las siis peagi sündiv hiidorganisatsioon ajab numbrid linnamaastureid müües jonksu ja plaanidesse ilmuvad taas ägedad Alfad. Lootma peab.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.