Uudis

Ameeriklased üritavad liiklusummikuid nukkude ja mannekeenide abil vältida

Leidlikkus on meid paarisaja tuhande aastaga toonud koopast välja ja lennutanud nutitelefonide, tärkava tehisintellekti, manduva pärisintellekti ning kilesse pakitud üksikute banaanideni.

Nutikust ja ellujäämist proovitakse kasutada igas olukorras ja sellekohase postituse tegi Ameerikas Santa Ana kiirteepolitsei oma Instagrami kontol.

Nimelt on sealmaal teatud sõiduread broneeritud autodele, kus on rohkem inimesi sees ja üksireisivad juhid peavad tavaridades sõitma. Nagu meie bussirajad. Seda jälgitakse päris karmilt ning trahv rikkumise eest on 481 dollarit.

Sellest pääsemiseks on juhid hakanud nihverdama ning pannud lapse turvatooli istuma elusuurses nukud ning kõrvalistmele riidesse pandud mannekeenid. Politsei sõnum on sisuliselt see, et nii ei tohi ja me näeme küll. Näiteks on toodud ka mõned fotod. Küsimus siiski jääb – kui paljud kavalpead pääsevad karistuseta?

Ja teine asi, et kui võtta mõni tavaline auto ja panna tagaluugile suured kirjad Full Electric Vehicle või AusõnaseeonNissanLeaf, kas võiks ka meie bussirajal proovida?

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.