Uudis

Arvad, et oled kiirem kui su sõber? Laitses algab hobikardisari, kus saad seda tõestada

LaitseRallyPargi kardikeskus alustab 6. oktoobril uue hobikardisarjaga, milles võivad osaleda kõik huvilised. Võistluse etapid toimuvad oktoobris igal kolmapäeval (6.10, 13.10, 20.10, 27.10) ja iga huviline saab valida, kui sageli osaleda – kas või igal kolmapäeval.

Pärast oktoobrit jätkub sari samal moel ka novembris ning edaspidi ka talvekuudel, mil loodetavasti lähevad rajale jääkardid (sõltub ilmast).

  • etapile registreerunu saab sõita 3×8 minutit (soojendussõit, kvalifikatsioon, finaal), mille hinnaks eelregistreerumisel on 50 eurot, kohapeal 60 eurot.
  • etappide algusaeg LaitseRallyPargis on kell 18. Võistluspäeva pikkus oleneb osalejate arvust, kuid eelduste kohaselt kestab kella 21-ni.
  • registreerimiseks ja lisaküsimuste korral võta ühendust Facebooki teel, kirjuta kart@laitserallypark.ee või helista 5677 8317.
  • võistlusjuhend

Auhindu saab ka

Parematele kardisõitjatele on auhinnad välja pannud Autoleht, Henkell, Meguiars ja Premia.
Punkte saab igal etapil ning väiksed auhinnad on iga etapi kolmele paremale.

Oktoobrikuise võistlussarja peavõiduks on autokeemiakomplekt firmalt Meguiars (väärtus 105 eurot), Autolehe 3 kuu tellimus ning LaitseRallyPargi kinkekaart väärtusega 100 eurot. Teist kohta autasustatakse 75-eurose LaitseRallyPargi kinkekaardiga ning kolmandat kohta 50-eurose LaitseRallyPargi kinkekaardiga.

Võistlusel osalemiseks on nõutav koroonaviiruse vaktsineerimis-, läbipõdemis- või negatiivse testi tõend.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.